Par mums

Kompānija “Eliza” ir dibināta 1994. gadā un ir viens no lielākajiem ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Šodien “Eliza” ir mīksto mēbeļu ražošanas uzņēmums, kas veiksmīgi un dinamiski attīstās. Kompānijas mēbeļu modeļi ir pieprasīti Anglijā, Vācijā, Šveicē, Itālijā, Austrijā un citās valstīs.

Eliza - mēbeļu industrijas trendu likumdevēja

Latvijas ražotājs

Mēs esam viens no lielākajiem ražošanas uzņēmumiem Latvijā.

Vairāk nekā 25 gadu pieredze

Mēs veiksmīgi un dinamiski attīstamies jau vairāk nekā 25 gadus.

Individuāla pieeja

Piedāvājam saviem pircējiem iespēju veikt nestandarta pasūtījumus. Šādu pasūtījumu veikšanas termiņš ir 1 - 2 mēneši.

Atzinība

Eliza produkcija ik gadu saņem lielu atzinību starptautiskajās izstādēs, kā arī veiksmīgi eksportē savu produkciju uz Eiropas valstīm.

Apskatīties produkciju

Kompānijas virzieni

Piedāvājam plašu gatavās produkcijas klāstu, kā arī ražojam mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Mūsu produkcija - dīvāni, gultas, atpūtas krēsli, pufi un korpusa mēbeles. Ražošanas procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, jaunākā furnitūra no Itālijas, Beļģijas un ASV, apdares materiāli, tekstils un pildījumi. “Eliza” produkcija ik gadu saņem lielu atzinību starptautiskajās izstādēs, kā arī veiksmīgi eksportē savu produkciju uz Rietumeiropas valstīm.

Piedāvājam saviem klientiem iespēju veikt nestandarta pasūtījumus. Šādu pasūtījumu izpildes termiņš ir 1 - 2 mēneši.

Mums ir daudzgadīga pieredze mēbeļu ražošanā viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām.

Kompānija piedāvā lielu dabīgu apdares audumu sortimentu no Itālijas, Francijas un Beļģijas.

Vairāk nekā 20 gadus ražojam izstrādājumus no porolona uzņēmumiem un privātpersonām dažādām nozarēm.

Mūsu koncepcija

Mūsu koncepcija

Eliza koncepcija - absolūti jauna telpa miegam un atpūtai. Dažādas kombināciju un funkciju iespējas, kā arī nestandarta risinājumi pasvītro individualitāti ikdienā.

Ilggadēja sadarbība

25 gadu laikā kompānijai ir izveidojusies ilgtermiņa sadarbība ne tikai ar daudziem vietējiem un ārzemju uzņēmumiem, bet arī ar privātpersonām, kuras ir kļuvušas par pastāvīgiem kompānijas klientiem. Ilgtermiņa sadarbība ir augstas kvalitātes rādītājs.

Ilggadēja sadarbība

Mūsu ražotne

Mūsu ražotne

Ražošanas cehs “Eliza” ir aprīkots ar jaunākām mēbeļu ražošanas iekārtām. Ražošanas procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, mūsdienīgākā furnitūra no Itālijas, Beļģijas un ASV, apdares materiāli, tekstils un pildījumi. Ražošanā plaši tiek izmantota poliuretāna āda, augstākās kvalitātes putupoliuretāns, sintētiskais un dabīgais tekstils.

Mūsu balvas

Eliza mēbeļu modeļi jau vairākus gadus tiek nominēti prēmijai “German Design Award” un “Interior Innovation Award” Vācijā. 2015. gadā modelis “Solid Wave” bija vinnējis nominācijā «Interior Innovation Award 2015». Tas liecina, ka kompānijas “Eliza” produkcija ir stilīga, ekskluzīva un neatkārtojama.